Bio Boronic

700 L

Përbërësit: Ujë, lëng boronicë, sheqer, lëng limoni organik.*
nga buqësia organike

Ruajtja e produktiti: Pas hapjes ruajeni në frigorifer dhe
konsumojeni brenda tre ditëve.

SKU: 1234567890 Category:

Vlerat natyrale për 100 ml Energji - 193 kj (45 kcal) Yndyrë - < 0,5 g Prej të cilave yndyra të ngopura - < 0,1 g Karbohidrate -   11 g Prej të cilave sheqer - 10 g Proteina  - < 0,5 Kripë - < 0,01 g

Additional information

Color

orange, purple

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bio Boronic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *